Değerli Üye Adayımız,

Geleceğin fatihleri, yerli ve milli sermaye hareketi Genç ASKON ailesi'ne hoşgeldiniz.

Genç ASKON 2020 itibari ile 25 şubesi ve 3000 üyesi ile aktif olarak çalışmaktadır.


Genç ASKON

Genç ASKON, gençleri geleceğe hazırlamak, bu bağlamda ulusal ve uluslararası faaliyetler düzenlemek, işbirliği yapmak, güç ve gönül birliğini de gerçekleştirmek düşüncesiyle yola çıkan; ülkemizin kültür değerlerin, ticaret ahlakına bağlı ve saygılı; çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip; ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen; mesleki birikimi ve çağdaş donanımıyla, iş insanı yada üst seviyede yönetici olma istidadı taşıyan gençlerin oluşturduğu bir "İş insanları" derneği'dir.

Genç ASKON, kurumsal kimliğini yıllar önce oluşturmuş ve profesyonel hizmet anlayışı içinde olan bir kurumdur. Genç ASKON, üyelere yönelik hizmetleri kapsamında iki seçenek bulunmaktadır; bedelli ve bedelsiz. Genç ASKON üyeleri dış geziler, eğitim seminerler vb. hizmetlerden bedelli olarak yararlanabilecekken, sektörler komisyonu çalışmaları, komisyonlarımız tarafından verilen hizmetler, bilgi alışverişinden, Genç ASKON kart v.b. hizmetlerden bedelsiz olarak yararlanabilirler.Değerli Üye Adayımız,

Genç ASKON üyelik kriterleri aşağıda belirtilmiştir. Kriterlerimize uygun olmanız halinde iletişim sayfasında bulunan bilgiler yada sayfanın aşağısındaki form ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ve en önemlisi olarak güzel ahlak sahibi, ülkesini ve toplumsal değerlerini seven bir birey olmaktır.

İletişim Formu


E-İşlemler