Benim Memleketim

BAŞKAN KARACA YÖNETİMİNDE Kİ ANADOLU ASLANLARI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ GENÇLİK KURULU ÜYELERİ BENİM MEMLEKETİM PROJESİ KAPSAMINDA YURT GENELİNDE TÜM VATANDAŞLARA YARDIMLARINA RAMAZANDA DA DEVAM EDİYOR.


Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu 4. Dönem Yönetim Kurulu’nu geçtiğimiz aylarda duyurmuş ve faaliyetlerine başlamıştı. GençAskon Genel Başkanı Hüseyin Karaca yaptığı açıklamalarla yeni dönemde Bütün Sosyal Sorumluluk Projelerini ‘’Benim Memleketim Projesi’’ kapsamında ele alacaklarını bildirmişti.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte GençAskon Tüm yurt genelinde sosyal dayanışmanın gereklerini yerine getirmek için çeşitli yardım kampanyaları başlattı. İstanbul Merkezli olan derneğin sosyal sorumluluk faaliyetlerini; yönetim kurulu olarak İstanbul’un her bölgesinde ihtiyaç sahibi ailelere erzaklar yardım kolileri dağıtarak sürdürüyor.

Aynı zamanda GençAskon iftar vaktini sokaklarda,caddelerde trafikte karşılayan vatadanşları ihmal etmedi. İftar’a dakikalar kala İstanbul’un çeşitli semtlerinde caddelerinde konuşlanan GençAskon Genel Başkanı Hüseyin Karaca ve yönetim kurulu üyeleri ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açabilmeleri için vatandaşlara su,hurma ve atıştırmalık ürün paketleri dağıttı.

Ramazan boyunca devam edecek programlara bayram günlerinde hız kesmeden devam edileceğini açıklayan Başkan Karaca ‘’Biz sadece bir İş Adamları topluluğu değil aynı zamanda sosyal sorumluluk ve Memleketin Refahı için gönüllülük duruşu göstermiş her kurum kuruluş ve bireylerin Refik’iyiz Yol arkadaşıyız söyleminde bulunarak ‘’Benim Memleketim Projesi’’ adı altında gerçekletirilen sosyal sorumluluk programlarının her dönemde devam edeceğini vurguladı.


E-İşlemler