Sektörler Komisyonu

Serhat YAYLAK

Sektörler Komisyonu Başkanı


Aslen Ordu ili Kumru ilçesi kütüğüne bağlı olan YAYLAK, 1988 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayarak Lisans eğitimine Pamukkale Üniversitesi'nde başladı, İlk yılında bölüm birincisi olduğu Denizli’den, Uludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümüne geçiş yaparak lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi'nde tamamladı. İş sağlığı ve güvenliği alanında yüksek lisans çalışmalarını tamamlayan YAYLAK, 2014 yılında kurucusu olduğu YAYLAK OSGB'de ticari hayatını devam ettirmektedir. Genç ASKON bünyesine 2015 yılında katılan YAYLAK Sektörler komisyon üyeliği, Teşkilat komisyon üyeliği ve Genel sekreterlik görevlerinde bulundu. Halihazırda Sektörler komisyon başkanlığı görevini sürdüren YAYLAK evlidir.

Hatem İLCİ

Sektörler Komisyonu Üyesi


Nurullah AYSEL

Sektörler Komisyonu Üyesi


1990 yılında Muş'ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2007 yılında Çin Halk Cumhuriyetine yerleşip Üniversite eğitimini Pekin Üniversitesinde dil hazırlığı ile beraber 4 senelik süre zarfında Çin Dili ve Edebiyatı bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda uluslararası ticaret dersleri alıp uluslararası ticaret sertifikasını almaya hak kazanmıştır. 2013 yılında Çin Halk Cumhuriyetinde kurduğu ve ortağı olduğu günümüzde işleyişine devam etmekte olan First Class İnternational Group adında Dış Ticaret ve Danışmanlık şirketinin sahibidir. 2017 yılında Türkiye’ye dönüş yapan AYSEL, Plastik sektöründe ikamet eden Zamanlar Plastik firmasının Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 2018 yılında Genç ASKON ailesine katılan AYSEL, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sektörler Komisyonu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli olan AYSEL, Çince ve İngilizce dillerini konuşabilmektedir.

Süleyman KUŞBACAK

Sektörler Komisyonu Üyesi


Mustafa BOZDEMİR

Sektörler Komisyonu Üyesi


1988 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini İstanbul’da, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Reklam ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır. AK Parti Gençlik Kolları'nın mahalle teşkilatlarında başlayarak, çeşitli kademelerinde görev almış olan BOZDEMİR, AK Parti Bahçelievler İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyesi olup Genç ASKON'da bir dönemdir Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri olup, hemşehri derneklerinde aktif rol almaktadır. Aslen Nevşehirli olan BOZDEMİR, bekardır.

Hüseyin KARACA

Sektörler Komisyonu Üyesi


Muhammed TANRIKULU

Sektörler Komisyonu Üyesi


Yunus AKDAĞ

Sektörler Komisyonu Üyesi