Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu

Mehmet ALTINDAĞLI

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı


Şinasi Sefa TORUN

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı


İstanbul Gaziosmanpaşa'da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Gaziosmanpaşa'da tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Demokrasi Eğitimi ve Öğrenci Meclisleri Projesi kapsamında iki dönem Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı yaptı. Lisans eğitimine Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde devam etti. Siyasal İletişim ve Etkili İletişim Yöntem ve Teknikleri alanlarında akademik çalışmalarda bulundu. Bu süre zarfında çeşitli üniversite kulüplerinde ve sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri ve kurucu başkanlık görevleri yaptı. Ülkemizde son beş yılda gerçekleşen yerel ve genel seçimlerde çeşitli adayların iletişim danışmanlıklarını üstlendi. AK Parti Gençlik Kolları'nın ; mahalle, ilçe, il ve Genel Merkez düzeyinde çeşitli kademelerinde on yıla yakın görevler aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyesi olan TORUN, Genç ASKON'da iki dönemdir Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. İstanbul'da, siyasal iletişim ve iletişim araştırma geliştirme alanları başta olmak üzere, reklam, kurumsal tanıtım hizmetleri, prodüksiyon ve organizasyon alanlarında hizmet veren NCA İletişim ve Danışmanlık firmasının kurucu ortağıdır. Aslen Sivas/ Gürünlü olan TORUN, bekardır.

Nasrullah ŞİMŞEK

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi


Halil YÜKSEL

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi


İstanbul Eminönü doğumlu olup aslen Amasya Taşovalıdır. Lise öğrenimini Halkalı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünde tamamlamıştır. Kırklareli Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun olup iş hayatına atılmıştır. 2 sene özel sektör deneyiminin ardından 22 yaşında Güneşli Ağaoğlu My Office 212 Residence de My Ajans 212 ve My Print 212 markalarıyla firmasını kurmuştur. Tasarım ve Baskı Çözümleri Hizmeti vermektedir. 2019 Yılında Genç ASKON Yönetim Kurulu Üyeliği görevine başlamış olup, ayrıca Kurumsal Dış İlişkiler Komisyonu üyesi olarak görevini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Efecan FİLİZ

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi


Aslen Akhisarlı olan FİLİZ, Balıkesir'de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Balıkesir'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olarak, şuan Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatını sürdürmektedir. İstanbul’da medya alanında faaliyet gösteren Perspektif Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon firmasının kurucu ortağıdır. Aynı zamanda Türkiye'de bir çok şehirde faaliyet gösteren EMG Yönetim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çatısı altında bulunan Otoman Güvenlik Hizmetleri, Anatolia Yönetim ve Temizlik Hizmetleri şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır. 2018 yılında üye olarak katıldığı Genç ASKON'da, 2019 yılından itibaren görevini Yönetim Kurulu Üyesi olarak sürdürmektedir. Evli olan Filiz, profesyonel olarak Fotoğrafçılık ve Eğitimleri ile ilgilenmektedir.

Mehmet AKBAY

Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi


1991 yılında Bitlis'te doğdu. İlköğrenimini Bitlis'te, ortaöğrenimini İstanbul / Başakşehir'de tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü'nde eğitim aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği, Başakşehir Belediyesi Gençlik Meclisi'nde Komisyon Başkanlığı, AK Parti Başakşehir Gençlik Kolları'nda İlçe Başkan Yardımcılığı, Başakşehir Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bitlis İli ve İlçeleri Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Genç ASKON'da Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi olarak görev yapan AKBAY, bekardır.