Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur beraberindeki ASKON Heyeti ile birlikte T.C Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret etti.

Bakanlık makamında gerçekleştirilen görüşmede ASKON heyetinde Genel Başkanımızın yanısıra, Genel Başkan Yardımcımız Bekir Aydın, Muhammet Ali Öz, Gökhan Yavuzer, Hukuk Komisyonu Başkanımız Av. Semih Tuncel, Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcımız Mehmet Bilici, AR-GE Teknoloji ve İnovasyon Komisyonu Başkanımız  M. Nejat Güneri, Kurumsal İletişim Danışmanımız Seçkin Çakır yeraldı.

Sayın Bakanımızın ekonomi kurmayları ile birlikte heyetimizi ağırladığı görüşmede ASKON’un ekonomiye ilişkin görüş ve önerileri yeraldı.

Uluslararası ticarette yöntemlerin süratle değiştiğine değinen Sayın Bakanımız ticarette yanı başımızdaki komşumuzun artık uzak ülkelerden biri olabileceğine değinerek e-ticaret vurgusu yaptı. Markalaşmanın, yeni ürün üretiminin çok önemli olduğuna değinen Sayın Bakanımız bu konuda bakanlık olarak gerekli tüm desteği müteşebbislere vereceklerini belirtti.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account